Każda marka musi posiadać swoją „twarz”, która odzwierciedli jej charakter i wywoła emocje, tylko dzięki niej zostanie ona zapamiętana przez konsumentów i wyróżni się na tle konkurencji.

Założyłyśmy BRANDFACE, aby wykorzystać wiedzę i wieloletnie doświadczenie zdobyte
w międzynarodowych agencjach brandingowych w najbardziej efektywny sposób dla naszych Klientów.

Naszą pracą pomagamy Klientom ujawnić potencjał, który drzemie w ich markach.

Biorąc pod uwagę różne potrzeby Klientów współtworzymy pozycjonowanie marek, a następnie przekładamy je na język wizualny, tworząc ich pożądany wizerunek wśród odbiorców.

Cały czas poszerzamy swoją wiedzę o markach i designie biorąc udział w tematycznych warsztatach i konferencjach. Lubimy nowe wyzwania i konstruktywne dialogi, sprzedajemy opowieści o markach wyrażone językiem graficznym, a nie wyłącznie atrakcyjne obrazy.

Z powodzeniem pracujemy zarówno z globalnymi koncernami, instytucjami publicznymi,
jak i lokalnymi firmami.

 
ROMA PIECZYŃSKA   Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończyła również studia podyplomowe z Zarządzania Marką w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia podyplomowe z Zarządzania na Uniwersytecie w Rennes. Przez 2 lata pracowała dla Agnieszki Duczmal w Orkiestrze PR Amadeus, przez kolejne 12 lat odkrywała tajniki brandingu w Lothar Böhm Associate.

ROMA PIECZYŃSKA

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończyła również studia podyplomowe z Zarządzania Marką w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia podyplomowe z Zarządzania na Uniwersytecie w Rennes. Przez 2 lata pracowała dla Agnieszki Duczmal w Orkiestrze PR Amadeus, przez kolejne 12 lat odkrywała tajniki brandingu w Lothar Böhm Associate.

JUSTYNA WRÓBLEWSKA   Absolwentka Wydziału Grafiki ASP w Warszawie. Doświadczenie zdobyła w międzynarodowych agencjach reklamowych i brandingowych m.in. Young & Rubicam, Codes, Testardo Red Cel, Lothar Böhm Associate. Jest współautorką nagrodzonej srebrną Chimerą makiety magazynu KINO i laureatką Bologna Ragazzi Award za ilustracje do książki „Tuwim. Wiersze dla dzieci”.

JUSTYNA WRÓBLEWSKA

Absolwentka Wydziału Grafiki ASP w Warszawie. Doświadczenie zdobyła w międzynarodowych agencjach reklamowych i brandingowych m.in. Young & Rubicam, Codes, Testardo Red Cel, Lothar Böhm Associate. Jest współautorką nagrodzonej srebrną Chimerą makiety magazynu KINO i laureatką Bologna Ragazzi Award za ilustracje do książki „Tuwim. Wiersze dla dzieci”.

 

Zapraszamy do naszego biura w sercu Warszawy!

TXl6YjvuSri%2BxOMZ6%2BgTYg.jpg